Tālās gaismas lukturi
Filtrs
+ Cena €
+ References skaitlis

References skaitlis (ref.) parāda maksimālo luktura gaimas stiprumu.

References skaitli aprēķina, izejot no maksimālā gaismas stipruma kandelas. References skaitlim nav mērvienības.

References skaitļu summa nedrīkst būt lielāka par 100.

Lasīt vairāk
+ Zīmols
+ Forma
+ Lumeni (lm)
+ Platums (mm)
+ Diametrs (mm)

OPTIBEAM

Optibeam gaismekļi prasīgiem lietotājiem.

 

Optibeam nozīmē optimālu veiktspēju, uzticamību un kvalitāti. Optibeam produkti atbilst profesionālu autovadītāju un ikdienas lietotāju vajadzībām, un uzlabo drošību gan braucot, gan strādājot tumsā. Visaugstākās klases Optibeam lukturi ir kļuvuši ļoti populāri, jo īpaši tādu autovadītāju vidū, kas vēlas augstas kvalitātes apgaismojumu. Šajā produktu līnijā ir iekļauts plašs dažādu lukturu klāsts visdažādākajām vajadzībām.

 

SEEKER

Seeker sērijas produkti piedāvā visaugstākā līmeņa apgaismojuma tehnoloģiju un stilīga dizaina kombināciju.

 

Seeker gaismekļi ir izstrādāti sadarbībā ar Somijas apgaismojuma speciālistiem. To ražošanā tiek izmantotas tikai visaugstākās kvalitātes sastāvdaļas, kas nodrošina izcilu galaproduktu kvalitāti. Tāpēc Seeker LED papildlukturu produktivitāte Ziemeļvalstu apstākļos sasniedz pat 100 %. Seeker produktu sērijā ir iekļauti gan apaļi, gan paneļa tipa lukturi ar daudzām un dažādām jaudas un izmēru iespējām. Ja vēlaties baudīt maksimālu veiktspēju un kvalitāti, izvēlieties Seeker.

X - VISION

X-Vision produktu saime nodrošina īpaši spēcīgu spilgtumu, lai apmierinātu profesionāļu vajadzības. 

 

Genesis un Maxx produktu sērijas lukturi ir uzticami un nodrošina labu apgaismojuma veiktspēju, kas atbilst ne tikai transporta sektora vajadzībām, bet arī augstajām glābšanas un operatīvo dienestu prasībām. 

Šie lukturi, kuros tiek izmantotas tikai vislabākās sastāvdaļas un gaismas optikas ierīces, piedāvā vislabāko apgaismojuma funkcionalitāti uz tumšajiem ziemeļu ceļiem. X-Vision LED lukturi aptver pilnīgu produktu klāstu, sākot no papildlukturiem vieglajām automašīnām un beidzot ar vissarežģītākiem risinājumiem smagajai tehnikai. Ja vēlaties tikai vislabāko, X-Vision ir pareizā izvēle.

W - LIGHT

Populārajā W-Light papildlukturu saimē ir iekļauts liels daudzums dažādu apaļu un paneļa tipa LED papildlukturu.

 

Šos lieliskos papildlukturus var izmantot gan automašīnām, gan furgoniem, gan smagajai tehnikai. W-Light lukturi nodrošina labu izgaismojumu un nemainīgu kvalitāti par patērētājiem pievilcīgu cenu. Šīs produktu līnijas lukturi ir lieliska izvēle pircējiem, kuri tos iegādājas pirmo reizi. Turklāt, šiem lukturiem ir ļoti laba cenas un kvalitātes attiecība. W-Light lukturi ir bieži sastopami uz Ziemeļvalstu tumšajiem ceļiem. Gudri lietotāji vienmēr izvēlas W-Light.

DAŽĀDI

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK