Noteikumi

Interneta veikala lietošanas noteikumi

 • Pasūtījuma apstiprinājums no SIA „Corelem Group", juridiskā adrese Pildas iela 16b, Rīga, LV-1035, faktiskā adrese Pildas iela 16b, Rīga, PVN reģ. nr.: LV40103387734, puses apliecina Klienta pasūtījuma saņemšanas faktu, bet tas nenozīmē, ka pasūtījums ir izpildīts. SIA „Corelem Group" patur tiesības atteikties no pasūtījumu izpildes gadījumos, kad situācija nevar tikt risināta no mūsu puses - (piemēram, nevar piegādāt konkrēto preci vai prece ir bojāta).
 • Jebkuru problēmu gadījumā, kas saistītas ar pasūtījuma izpildi, SIA „Corelem Group" par to ziņo pircējam.
 • Klients ir pilnībā atbildīgs par savu reģistrācijas datu drošību, nododot sava personīgā reģistrācijas konta informāciju trešajai personai.
 • Noformējot pasūtījumu nepieciešams norādīt vārdu, uzvārdu, telefona numuru, e-pasta adresi, precīzu piegādes adresi, lai varētu informēt par pasūtījuma izpildes procesu, kā arī, ja nepieciešams nosūtīt papildus informāciju vai dokumentāciju.
 • Pasūtījumu var veikt un apmaksāt SIA „Corelem Group" interneta veikalā. Apmaksāts pasūtījums automātiski garantē preces rezervāciju, personīgi saņemot SIA „Corelem Group" veikalā Pildas iela 16b, Rīga, vai tā tiks nosūtīta uz klienta norādīto adresi.
 • Visu preču cenas ir norādītas eiro valūtā, iekļaujot PVN.
 • Piedāvātajām precēm ir spēkā ražotāja sniegtā garantija.
 • Pēc klienta pieprasījuma SIA „Corelem Group" var veikt izmaiņas esošajā pasūtījumā vienas darba dienas laikā no pasūtījuma veikšanas brīža, izņemot gadījumus, kad pasūtījums jau ir sapakots vai izsūtīts.
 • Atteikties no pasūtītā un apmaksātā produkta iespējams, rakstot uz e-pastu: info@lukturi.lv, norādot attiecīgā produkta kodu. Atteikties nav iespējams, ja pasūtījums jau ir nosūtīts.
 • Preču sortiments un cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma. Preču ražotāji var mainīt preču specifikācijas bez iepriekšēja SIA „Corelem Group" paziņojuma. Preces raksturojumā tiek izmantota ražotāja sniegtā informācija un attēli.
 • Norādot savu e-pasta adresi info@lukturi.lv, Jūs piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē, un uz to var tik nosūtīta informācija/paziņojumi par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pasūtījumiem. Lūdzu ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz info@lukturi.lv, esat piekritis, ka šos datus SIA „Corelem Group" var izmantot iepriekš minētajos nolūkos.
 • Veicot pasūtījuma noformēšanu, ir izvēles lauks, vai piekritīsiet saņemt SIA „Corelem Group" jaunumus un piedāvājumus. Atzīmējot šo lauku lietotājs piekrīt saņemt ziņas no info@lukturi.lv. Ja vēlaties atteikties saņemt piedāvājumus, lūdzam rakstīt uz info@lukturi.lv.
 • Klientam ir tiesības pieprasīt savu personīgo datu dzēšanu no SIA „Corelem Group" datu bāzes, nosūtot pieprasījumu uz e-pastu: info@lukturi.lv
 • Sūdzību un ieteikumu gadījumos SIA „Corelem Group" lūdzam rakstīt uz info@lukturi.lv vai zvanīt +371 20611122.

 

Strīdu izšķiršanas kārtība

 • Ja saistībā ar šo mājaslapu rodas strīds, visas šajos noteikumos un nosacījumos paredzētās tiesības un pienākumus, kā arī visas darbības to ietvaros regulē Latvijas Republikas likumi tādā apmērā, it kā šie noteikumi un nosacījumi būtu Latvijā pilnībā noslēgts un pilnībā pildīts līgums. Līgumslēdzējas puses ar šo apliecina, ka visus strīdus, kas jebkādā veidā attiecas uz mājaslapas apmeklējumu, vai rodas saistībā ar šī Distances līguma izpildi, skaidrojumu vai tā darbības izbeigšanu, tās centīsies atrisināt savstarpējās pārrunās. Ja puses nespēj izšķirt radušos strīdus pārrunu ceļā, tās nodod visus strīdus, domstarpības vai pretenzijas izskatīšanai kādā no Latvijas Republikas tiesām. Ja starp SIA „Corelem Group" un Patērētāju rodas strīds par to, vai noslēgtajā līgumā ietvertie noteikumi ir netaisnīgi, jebkurai no līgumslēdzējām pusēm ir tiesības vērsties šajā punktā noteiktajā tiesā, bet Patērētājs ir tiesīgs vērsties arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrā. Ja starp SIA „Corelem Group" un patērētāju rodas strīds par fizisko personu datu aizsardzības jautājumiem, jebkurai no līgumslēdzējām pusēm ir tiesības vērsties šajā punktā noteiktajā tiesā, bet Patērētājs ir tiesīgs vērsties arī Datu valsts inspekcijā.


SIA "Corelem Group" interneta veikals piedāvā šādus apmaksas veidus

 • Ar norēķinu kartēm Visa, Visa Electron, Mastercard un Maestro
  Uzmanību: (Lai internetveikalos par pirkumiem varētu samaksāt ar karti, tai jābūt aktivizētai norēķiniem internetā.)
 • Citadele Banklink Latvija: Swedbank, SEB, Citadele, Nordea
 • Citadele Banklink Igaunija: Swedbank, SEB, Danske Bank, Nordea, Krediidipank
 • Citadele Banklink Lietuva: Swedbank, SEB, DNB, Nordea, Šiauliu Bankas, Medicinos Bankas, Citadele, Danske Bank
 • Citadele Banklink Somija: Op-Pohjola, Danske Bank, S-Pankki, Aktia, Handelsbanken, POP Pankki, Ålandsbanken, Oma Säästöpankista, Fi_siirto, Nordea
 • Citadele Banklink Zviedrija: Länsförsäkringar, Swedbank, Nordea, Handelsbanken, SEB, Sparbanken, Skandiabanken
 • Apmaksa skaidrā naudā vai ar maksājuma karti iespējama iepērkoties SIA „Corelem Group" veikalā: Pildas iela 16b, Rīga, LV-1035.
 • UZMANĪBU!
  NAV JĀVEIC PASŪTĪJUMS INTERNETĀ, ja vēlaties iegādāties preces veikalā par skaidru naudu vai ar maksājuma karti. Visas preces, ar atzīmi "IR PIEEJAMS", ir veikalā uz vietas.
 • Izvēloties jebkuru no apmaksas veidiem, pastāv iespēja preces saņemt SIA „Corelem Group" veikalā. Rūpīgi aizpildiet visus pirkuma noformēšanai prasītos datus. Sistēma pēc šiem datiem automātiski sagatavos rēķinu. Pēc veiksmīgas pirkuma apmaksas rēķins tiks nosūtīts uz pasūtījumā norādīto e-pastu.


Piegādes nosacījumi

SIA „Corelem Group" interneta veikalā iegādāto preču piegāde tiek nodrošināta Eiropas teritorijā, izmantojot Omniva, Venipak un Itella, ievērojot Latvijas valsts preču apriti regulējošos likumus.

 • Preču saņemšana SIA „Corelem Group" veikalā: Pildas iela 16b, Rīga, BEZMAKSAS
 • Latvijas teritorijā sūtījumu ir iespējams saņemt ar:

  Omniva - (piegāde uz pakomātu visā Latvijā) - 0.99, 2.99 EUR (piegāde nākamās darba dienas laikā, ja pirkums izdarīts līdz plkst. 12:00)
  Venipak kurjeru Rīgā - 4.49 EUR - Bezmaksas piegāde nākamās darba dienas laikā, ja pirkums izdarīts līdz plkst. 12:00.
  Venipak kurjeru visā Latvijā - 4.99 EUR (1-2 darba dienas, ja pirkums izdarīts līdz plkst. 12:00.)
   
 • Igaunijas teritorijā sūtījumu ir iespējams saņemt ar:

  Omniva - (piegāde uz pakomātu visā Igaunijā) - 1.99 EUR (piegāde nākamās darba dienas laikā, ja pirkums izdarīts līdz plkst. 12:00)
  Venipak kurjeru - 4.99 EUR (Nākamā darba diena)
   
 • Lietuvas teritorijā sūtījumu ir iespējams saņemt ar:

  Omniva - (piegāde uz pakomātu visā Lietuvā) - 1.99 EUR (piegāde nākamās darba dienas laikā, ja pirkums izdarīts līdz plkst. 12:00)
  Venipak kurjeru - 4.99 EUR (Nākamā darba diena)

Piegādes cenu apmērs var atšķirties no šeit minētā, ja attiecīgais piegādes operators maina piegādes cenu.
Prece uz norādīto adresi tiks izsūtīta nākamās darba dienas laikā no pilnas apmaksas summas saņemšanas brīža.
Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar SIA „Corelem Group", rakstot uz: info@lukturi.lv vai zvanot pa tālruni +371 20611122.


Atteikuma tiesības

 • Ja Patērētājs nolemj atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums" (turpmāk – PTAL) un Distances līgumu reglamentējošie Ministru kabineta noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (turpmāk - MK Noteikumi Nr.255) nosaka, ka Patērētājam ir tiesības atkāpties no Distances līguma 14 kalendāra dienu laikā un nodot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.  Prece jāatgriež veikalā, Pildas iela 16b, Rīga. Pēc preces saņemšanas, nauda par atgriezto preci tiek atgriezta 14 kalendāro dienu laikā. Saskaņā ar LR Ministru Kabineta noteikumiem Nr.631 "Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu", Patērētājam jāaizpilda prasījuma pieteikuma veidlapa un jānodod atgriežamā prece pilnā komplektā (MK Noteikumi Nr.631). Obligāti saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji bojāta.

   

 • Saņemtās pretenzijas par preces kvalitāti tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas PTAL normām, atbilstoši reglamentējošo Ministru kabineta noteikumu Nr.631 prasībām. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.

 

Atpakaļ
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK