Tālās gaismas lukturi

LED papildu tālās gaismas panelis X-VISION OPTIMA 12LED papildu tālās gaismas panelis X-VISION OPTIMA 12LED papildu tālās gaismas panelis X-VISION OPTIMA 12LED papildu tālās gaismas panelis X-VISION OPTIMA 12LED papildu tālās gaismas panelis X-VISION OPTIMA 12LED papildu tālās gaismas panelis X-VISION OPTIMA 12

LED papildu tālās gaismas panelis X-VISION OPTIMA 12

380

OPTIMA 12, zema profila papildu apgaismojums ir tikai 39 mm augsts, un tas lieliski iederas uz numura kronšteina vai padziļinājumā grilā. 

Tehniskie parametri
Kods
1605-NS3740
Platums (mm)
584 mm
Augstums (mm)
39 mm
Dziļums (mm)
79.2 mm
Spriegums (V)
9-33 V
Lumeni (lm)
7000 lm
LED skaits
12
Temperatūra (K)
5000 K
Krāsa
Black
Savienojums
DT mm
Zīmols
X-VISION
IP
69
Modelis
Optima 12
References skaitlis
50

References skaitlis (ref.) parāda maksimālo luktura gaimas stiprumu.

References skaitli aprēķina, izejot no maksimālā gaismas stipruma kandelas. References skaitlim nav mērvienības.

References skaitļu summa nedrīkst būt lielāka par 100.

Lasīt vairāk
Forma
Lineāra
Zīmola sērija
Optima

1 lukss gaismas jauda sasniedz 347 metrus ar Optima 8 un 430 metrus ar jaunākās Osram tehnoloģijas ražoto Optima 12. Uzlabota optika nodrošina ovālu gaismas zīmējumu, kas apgaismo arī ceļa sānus. Bez rāmja triecienizturīgs objektīvs iztur sniegu, ledu un citus netīrumus. Daudzpusīgas stiprinājuma iespējas. Gaisma ir E-apstiprināta, un ir pieejamas divas dažādas garuma iespējas: 404mm (OPTIMA 8) un 584mm (OPTIMA 12).

Saistītās preces
Atpakaļ
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK