HELLA Tālās gaismas lukturi

HELLA spotlight Module 70 Generation III LEDHELLA spotlight Module 70 Generation III LED

HELLA spotlight Module 70 Generation III LED

161

Zema enerģijas patēriņa dēļ III paaudzes LED modulis 70 ir ideāli piemērots lietošanai ar akumulatoriem darbināmos transportlīdzekļos vai transportlīdzekļos, kuru ģenerators jau ir pārslogots.

Tehniskie parametri
Kods
1F0 996 376-181
Dziļums (mm)
0.0 mm
Spriegums (V)
12,24 V
LED skaits
4
Krāsa
Black
Zīmols
HELLA
Modelis
Module 70

Četri lieljaudas gaismas diodes nodrošina gaismas avotu šai darba gaismai. Šīs gaismas diodes ir saderīgas ar dažādu voltiem (12 un 24 V).  III paaudzes LED modulis 70 ir pilnīgi izturīgs pret triecieniem, vibrācijām un sprieguma svārstībām. Pēc uzstādīšanas šī darba gaisma ir absolūti bez apkopes. Iebūvētā elektronika aizsargā ierīci polaritātes maiņas gadījumā un garantē nemainīgu spilgtumu pat tad, ja darba spriegums svārstās starp 9 un 33 V. Pie 5700 Kelvina gaismas diodes darba gaismas izstarotā gaisma ir ļoti līdzīga dienasgaismai, padarot krāsas vieglāk atšķir tumsā nekā ar dzelteno gaismu no halogēna spuldzēm. Sensorā uztvere ir tas, kā cilvēka acs uztver gaismu, un, tā kā šī gaisma tiek uztverta kā līdzīga dienasgaismai, tā novērš ātru acu nogurumu. Šīs darba gaismas melnais korpuss ir izgatavots no alumīnija, un tam ir dzesēšanas spuras. Tie nodrošina nepieciešamo siltuma izkliedi no četriem lieljaudas LED. Tas ir vienīgais veids, kā garantēt ilgu LED kalpošanas laiku. Kompaktie izmēri padara darba gaismu piemērotu universālai lietošanai.

Saistītās preces
Atpakaļ
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK