Darba lukturi
Filtrs
+ Cena €
+ Forma
+ Lumeni (lm)
+ Platums (mm)
+ Augstums (mm)
+ Diametrs (mm)

BULLPRO

Bullpro produktu līnijas lukturi ir paredzēti lietotājiem, kuri vēlas izmantot vislabāko apgaismojuma funkcionalitāti.

 

Lukturi ir izstrādāti, pamatojoties uz Ziemeļvalstu tehnikas operatoru, kalnrūpniecības profesionāļu un citu lietotāju vēlmēm. Bullpro lukturos tiek izmantotas tikai vislabākās elektroniskās sastāvdaļas un optiskie risinājumi, kā arī tiek nodrošināta visaugstākā aizsardzības klase. Augstas kvalitātes LED elementi palielina darba komfortu un palīdz lietotājiem darboties slikta apgaismojuma apstākļos. Šīs produktu līnijas lukturu maksimālā gaismas intensitāte ir pietiekama, lai būtu iespējams pamanīt un novērst bīstamas situācijas būvlaukumos. Šī produktu līnija dod iespēju piedāvāt nepieciešamo risinājumu jebkāda veida tehnikai un transportlīdzekļiem un palīdz izveidot optimālu apgaismojuma sistēmu.

SAE

ECO

BULLBOY

Bullboy ir viena no vadošajām LED darba lukturu preču zīmēm, kura pieejama visā pasaulē un kuru augstu vērtē arī Ziemeļvalstu lietotāji.

 

Patērētājiem izdevīgas cenas un augsta produktu kvalitāte ir viens no Bullboy produktu līnijas stūrakmeņiem jau kopš uzņēmuma darbības pirmsākumiem. Bullboy produktu klāstā ir iekļauti darba lukturi, kas paredzēti dažādām vajadzībām: automašīnām, furgoniem, smagajai, darba un lauksaimniecības tehnikai. Bullboy Agriline produktu līnijas lukturi ir paredzēti lauksaimniecības tehnikai. Šajā līnijā ir iekļauti gan zīmolam raksturīgi, gan universāli lukturi, kas nodrošina izcilu apgaismojuma funkcionalitāti.

NORDIC LIGHTS

NORDIC LIGHTS® ražo visaugstākās klases augsto tehnoloģiju darba un gaitas lukturus kalnrūpniecības, būvniecības, mežsaimniecības, materiālu apstrādes un lauksaimniecības nozarēm.

 

Pateicoties labajai sadarbībai ar partneriem no dažādām jomām un nepārtrauktām stratēģiskām investīcijām uzņēmuma pētniecības un izstrādes nodaļā, laboratorijās un jaunākajā simulācijas programmatūrā, Nordic Lights uzņēmums ir kļuvis par apgaismojuma tehnoloģiju ekspertu. Nordic Lights ir saņēmis ISO 9001 un ISO 14001 sertifikātus, un tā kvalitātes vadības sistēma aptver visus galvenos procesus. Nordic lukturiem ir savā jomā visaugstākā kvalitāte, un tie tiek radīti sadarbībā ar vadošajiem nozares uzņēmumiem, piemēram, Caterpillar, Liebherr, Sandvik un Komatsu.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK