Palīdzība

 

GARANTIJAS

Garantija optikai ir 2 gadi. Tā ir garantija kuru uztur ražotājs. Ja iestājas garantijas gadījums vajag ar preci, čeku vai citiem iegādes dokumentieim ietasties Senšu ielā 2 lukturi.lv veikalā. Vienkāršākos gadījumus risinam uz vietas, ja resursi to neļauj tad aizpildam garantijas pieteikumu un šo gadījumu izskatam un atbildi dodam mēneša laikā, bet reāli saņemot atbildi no ražotāja.

UZSTĀDĪŠANA

Uzstādīšana ir maksas pakalpojums, kuru iepriekš vajag sarunāt:

Pats bagāžnieks 3.00 - 8.00 lvl

Darbinieks parasti informē klientu par lietām kurām jāpievērš uzmanība uzstādot optiku.   Vienmēr prioritāte ir un būs Jūsu vēlmes!

PIEGĀDE

Lukturi.lv saņem pasūtījumu un sazinās ar Jums. Jums tiek izrakstīts rāķins kuru Jūs ar pārskaitījumu samaksājat. Ja tas ir noticis līdz 14,30 tad jūs varat saņemt preci nākamajā dienā vietā kuru esat norādījuši. Tai vajadzētu būt vietai, kur ir uz vietas kāds cilvēks, lai var saņemt preci.

Par DPD kurjerpastu Latvijas robežās ir jāmaksā.

Rīga 3,00 lvl, pārējās pilsētas 5,00 lvl un lauku rajoni 7,00 lvl. Lielgabarīta precēm  cenas ir jāsaskaņo ar lukturi.lv darbinieku.

SAMAKSA

Samaksa notiek skaidrā naudā Rīgā saņemot preci vai veikalā Senču ielā 2. Pārējos Latvijas rajonos,   pasūtot preci tiek nosūtīts rēķins, kuru klients ar bankas starpniecību apmaksā.


Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Datortehnika un biroja precesDatortehnika un biroja preces